
Monkey Moves
Monkey Moves is een uniek beweegprogramma waar je 11 verschillende populaire sporten doet.
Ga je mee op multisport junglereis? Elk seizoen leer je meer van de 11 populairste sporten van Nederland, in een vaste gezellige groep met veel individuele aandacht, waarbij er gewerkt wordt aan een optimale ontwikkeling.
De lessen zijn met zorg samengesteld door een groep van enthousiaste bewegingswetenschappers, fysiotherapeuten, bewegingsagogen en sporttrainers. Je leert over goed bewegen en er is veel aandacht voor sociale vaardigheden.
Locaties
De lessen worden gegeven op verschillende locaties in alle stadsdelen van Amsterdam, Amstelveen, Diemen en Weesp.
Hoe ziet een Monkey Moves les eruit
Gedurende een seizoen komen alle 11 de sporten aan bod, ten minste 3 weken per sport. Elke les begint met een apeleuke warming-up dansje (waar ouders aan mee mogen doen). Er is altijd veel muziek en standaard een klim- en klauter parcours.
Voor wie
De Monkey Moves lessen zijn er voor apekoppen vanaf 1,5 jaar t/m 9 jaar. De groepen zijn ingedeeld naar ontwikkelingsniveau 1,5 – 3 jaar, 3 – 4 jaar, 4 – 6 jaar en 6 – 9 jaar. De overlap in de groepen is heel bewust gekozen, zodat iedere apekop op z’n eigen niveau uitgedaagd kan worden.
Het is mogelijk een gratis proefles te volgen! Klik door naar de website via de roze button voor meer info over dit unieke beweegprogramma!
Monkey Moves Amsterdam
Amsterdam
Openingstijden
In overlegPrijs
Zie site Monkey Moves
Mail direct
Telefoonnummer
Meer inspiratie


Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!
Gitaarles Amsterdam
Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.
De Amsterdamse Jeugdtheaterschool
De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!