Zeilclub (8+)
Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!
Ben jij 8 jaar of ouder, heb je je A diploma en wil je graag leren zeilen?
Kom naar de Zeilclub bij Sport4kidz! Bij de Zeilclub zeilt iedereen op zijn of haar eigen niveau. Iedere week oefenen de kinderen weer nieuwe zeilvaardigheden om zo iedereen in 8 lessen van 90 minuten te leren optimist zeilen.
Er zijn twee verschillende cursussen: een Dekkerscursus (basiscursus zeilen) en een Skipperscursus (vervolgcursus zeilen).
De lessen starten in mei en augustus/september.
Klik op de roze button voor meer informatie en inschrijven.
Tip: Sport4kidz organiseert ook toffe watersportfeestjes
Sport4Kidz
Valentijnkade 131
1095 KH Amsterdam
Openingstijden
Lessen starten in mei en september
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Speuren en film maken in Eye
Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye