Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

TOB Tennis

TOB Tennis is een van de gezelligste verenigingen van Amsterdam. Met een prachtig clubhuis!

Met 3 all-weather smashcourt buitenbanen en een indoorhal met 2 tennisbanen is bij TOB tennis altijd plek om te spelen!

Tennisleden kunnen bij beschikbaarheid gratis gebruik maken van de indoorbanen, mits er kantinebezetting is.

Bij TOB-tennis zijn er veel mogelijkheden om recreatief te tennissen. Vier dagen in de week worden instuiftoernooien georganiseerd (Zie Tob actief op de website), waarbij dus iedereen welkom is en het plezier van het tennissen het belangrijkste is.

De tennisafdeling beschikt over een leuke accommodatie “TOB-SPIN”, met een gezellige kantine en twee kleedkamers. Bij TOB heb je de mogelijkheid om tennisbegeleiding te krijgen door een gediplomeerd trainer en op zaterdag extra te trainen met de hulp van enthousiaste vaders.

Wil jij ook komen spelen? Kijk dan op de website voor meer informatie!

TOB Tennis

Meteorenweg 274

1035 RN Amsterdam

Openingstijden Kijk op de site voor meer informatie over de trainingsuren.
Mail direct

Mail direct naar TOB Tennis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

Nieuw

Creatieve workshops in Weesp

Bij Atelier Hier & daar in Weesp ontdekken kinderen hun eigen creativiteit met verrassende materialen.

Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!

Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!

Muziekschool Amsterdam

Muziek maken doe je bij Muziekschool Amsterdam. Ook voor de allerkleinsten!

Telekids musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles

Uitgelicht

Dit is het leuke aan Cinekid

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Dit is het leuke aan Cinekid

Over de verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!