Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Babyconcert (0 – 18 mnd)

Speciaal voor de allerkleinsten heeft Het Concertgebouw een babyconcert!

Luisteren en meedoen in een concert vol muziek en stilte. In dit bijzondere concert kunnen de allerkleinsten op hun eigen manier genieten van de mooiste muziek voor zang, cello en piano.

Een toegangskaart is geldig voor één volwassene met één baby. Komt er ook een broertje of zusje mee dat ouder is dan 18 maanden? Dan is er een extra kaartje nodig.

Kom je ook? Voor het boeken van een kaartje, klik door op de roze button.

Tip: meer leuke concerten en voorstellingen vind je in de Uitagenda!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Het Concertgebouw

Concertgebouwplein 10

1071 LN Amsterdam

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Het Concertgebouw

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

VANALLESWAT muziektheater voor kinderen bij Splendor

Met zang, verhaal, techniek, muziek en veel gein

HvA: Weekend van de Wetenschap

Ontdek techniek en de wetenschap bij de Hogeschool van Amsterdam tijdens het Weekend van de Wetenschap!

Ambacht in Beeld Festival

Ervaar zelf hoe het voelt om iets moois met je handen te maken tijdens deze twaalfde editie!

Wandelingen om Amsterdam

Om te wandelen in de natuur hoef je echt niet ver! Bekijk deze 4 kindvriendelijke wandelingen!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!