Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bootje varen door de gracht

Huur een bootje bij Mokum Bootverhuur en vaar met je gezin lekker door de Amsterdamse grachten!

Je vindt de sloepen van Mokumboot op 7 locaties, namelijk locatie Centrum, Pijp, Weesper, Oost, Westerpark, Amstel, RAI en Zuid.

Een vaarbewijs is niet nodig! Er mogen maximaal 6 personen op een boot.

Op alle locaties liggen kinderreddingsvesten klaar die je gratis mee kunt nemen tijdens de vaart.

Ook leuk, neem een picknickmand mee!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: combineren met een ander leuk uitje in Amsterdam? Bekijk onze eropuit categorie!

Mokumboot verhuur

Openingstijden Dagelijks van 09.00 tot 22.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Mokumboot verhuur

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Concertgebouw Concours 2026

Maak je muziek of zing je? Doe mee met het Concours van Het Concertgebouw en volg de gratis workshop!

Efteling vertelt… Joris en de Draak (6+)

Een spannende musical voor de hele familie bij DeLaMar!

Playhood

Welkom bij Playhood: Het levensechte poppenhuis voor het Hele Gezin!

MACHTIG (6+)

Bewonder machtige mensen, onderkruipsels en fantastische helden in Bijlmer Parktheater!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam

Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?

6 keer indoor trampoline springen

Wij zijn een gat in de lucht gesprongen om deze super indoor trampoline plekken voor jou te testen. Weer of geen weer, trampolinespringen is altijd leuk. Ga mee en jump!

12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!

Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief