Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bootje varen door de gracht

Huur een bootje bij Mokum Bootverhuur en vaar met je gezin lekker door de Amsterdamse grachten!

Je vindt de sloepen van Mokumboot op 7 locaties, namelijk locatie Centrum, Pijp, Weesper, Oost, Westerpark, Amstel, RAI en Zuid.

Een vaarbewijs is niet nodig! Er mogen maximaal 6 personen op een boot.

Op alle locaties liggen kinderreddingsvesten klaar die je gratis mee kunt nemen tijdens de vaart.

Ook leuk, neem een picknickmand mee!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: combineren met een ander leuk uitje in Amsterdam? Bekijk onze eropuit categorie!

Mokumboot verhuur

Openingstijden Dagelijks van 09.00 tot 22.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Mokumboot verhuur

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zwemmen in Groengebied

Afkoelen in het water! Op deze 3 strandjes in Groengebied Amstelland zit & spetter je deze zomer heerlijk

ARTIS Zoomeravonden

Ontdek tijdens de Zoomeravonden het levendige ARTIS-Park in een ander daglicht. Met muzikaal programma!

Toy Story in het Rijksmuseum

Deze zomervakantie kan je met Disney door het Rijksmuseum, ontdek het museum met Woody, Buzz en Jessie!

Zomer in het Amsterdamse Bos

Verveel je geen moment en doe mee aan de leuke activiteiten in en om het Amsterdamse Bos!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.

30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!

Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!

Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum

Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!