Speeleilanden in het bos
De eilanden in de Grote Vijver van het Amsterdamse Bos vormen een avontuurlijk speelbos!
De eilanden in de Grote Vijver zijn in de zomer avontuurlijke waterspeelplek. Ze zijn bereikbaar met spannende loopbruggen en een zelf te bedienen pontje.
In en over het water zijn bruggen aangelegd, hangen touwen, er staan palen om in te klimmen en er drijven netten en vlotten. Daarnaast is er ruimte om hutten te bouwen, te picknicken of in de zon te liggen.
De Speeleilanden liggen aan de Duizendmeterweg, naast het Openluchttheater in het Amsterdamse Bos. Ze zijn het hele jaar door bereikbaar met onder andere een zelf te bedienen pont en touwbrug.
Klik voor meer info over het bos op de roze button.
Tip: kijk voor meer toffe speelplekken op de Eropuit pagina!
Amsterdamse Bos, Gemeente Amsterdam
Bosbaanweg 5
1182 DA Amstelveen
Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje
Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes
'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.