Speeleilanden in het bos
De eilanden in de Grote Vijver van het Amsterdamse Bos vormen een avontuurlijk speelbos!
De eilanden in de Grote Vijver zijn in de zomer avontuurlijke waterspeelplek. Ze zijn bereikbaar met spannende loopbruggen en een zelf te bedienen pontje.
In en over het water zijn bruggen aangelegd, hangen touwen, er staan palen om in te klimmen en er drijven netten en vlotten. Daarnaast is er ruimte om hutten te bouwen, te picknicken of in de zon te liggen.
De Speeleilanden liggen aan de Duizendmeterweg, naast het Openluchttheater in het Amsterdamse Bos. Ze zijn het hele jaar door bereikbaar met onder andere een zelf te bedienen pont en touwbrug.
Klik voor meer info over het bos op de roze button.
Tip: kijk voor meer toffe speelplekken op de Eropuit pagina!
Amsterdamse Bos, Gemeente Amsterdam
Bosbaanweg 5
1182 DA Amstelveen
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw
Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Speuren en film maken in Eye
Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye