Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Entrepotdok

In de Entrepotdok kan je heerlijk in de gracht zwemmen, met uitzicht op Artis!

Als het weer warmer wordt willen we maar één ding: zwemmen! En dat kan ook gewoon midden in Amsterdam in de gracht: bij Entrepotdok!

Deze gracht ligt naast Artis, je kan hier dus heerlijk zwemmen met uitzicht op de olifanten en giraffen! Er liggen enkele stijgers waar je lekker kan zonnen en vanaf kan springen.

Pas wel op voor de voorbijvarende bootjes!

Kom je ook zwemmen? Voor meer info klik je op de roze button.

Fotografie: Lin Woldendorp

Tip: kijk voor superleuke speeltuinen in de buurt op de Eropuitpagina!

 

Kidsproof Amsterdam

Openingstijden Vrij toegankelijk
Prijs Gratis

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!