Zwemmen Park Somerlust
In Park Somerlust kan je heerlijk komen zwemmen met de kinderen!
Als het weer warmer wordt willen we maar één ding: zwemmen! En dat kan ook gewoon midden in Amsterdam in de Amstel bij Park Somerlust! Gelegen bij de woonwijn Amstelkwartier kan je heerlijk zwemmen in de bocht van de Amstel.
Via een trap kan je het water in. Het eerste stukje is ondiep en ook geschikt voor kinderen. Op het naastgelegen grasveld zit je heerlijk en de plek is goed te bereiken met fiets en openbaar vervoer. Handig, er is ook veel horeca in de buurt. Een perfecte plek om te sporten, spelen en te relaxen!
Kom je ook zwemmen? Voor meer info klik je op de roze button.
Fotografie: Lin Woldendorp
Tip: kijk voor superleuke speeltuinen in de buurt op de Eropuitpagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Alle Sinterklaas uitjes in Amsterdam
Pssst....Sint heeft dus zijn volledige agenda met ons gedeeld! Wil je weten waar hij de komende tijd te vinden is, bekijk dan snel zijn agenda!
Swingen met Groove Beest in het Bimhuis
Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!