Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Martin Luther Kingpark

Drie avontuurlijke speelplaatsjes én een fiets- en wandelroute!

Het park ligt langs de President Kennedylaan en aan de Amstel en bestaat uit 2 delen, gescheiden door de Nieuwe Utrechtsebrug. Het park is goed bereikbaar vanuit de Rivierenbuur en vanaf de Amsteldijk.

Het terrein biedt veel zit- en liggelegenheid. In het voorjaar staan de magnolia’s, direct naast de speelplaatsjes, in bloei. Op het deel ten zuid-westen van de Nieuwe Utrechtsebrug staan veel banken die uitzicht bieden op de Amstel en de villa’s langs de Zuidelijke Wandelweg.

Dit park is wijd en zijd bekend in Nederland. Dat komt door de Parade, een reizend theatergezelschap, dat jaarlijks in de zomer neerstrijkt op het terrein ten noord-oosten van de Nieuwe Utrechtsebrug.

Langs het Martin Luther Kingpark stroomt de Amstel en de natuurvriendelijke oever is onderdeel van het ecolint dat zich uitstrekt tussen het Amsterdamse Bos, de Nieuwe Meer en het Nieuwe Diep en het Flevopark.

Klik via de link door naar de website voor een impressie van het park. Of ga zelf een kijkje nemen in het park!

Tip: kijk in de Eropuit pagina voor meer toffe uitjes.

Martin Luther Kingpark

Amsteldijk

Amsterdam

Prijs Vrij toegankelijk

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!

Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief