Het Martin Luther Kingpark
Drie avontuurlijke speelplaatsjes én een fiets- en wandelroute!
Het park ligt langs de President Kennedylaan en aan de Amstel en bestaat uit 2 delen, gescheiden door de Nieuwe Utrechtsebrug. Het park is goed bereikbaar vanuit de Rivierenbuur en vanaf de Amsteldijk.
Het terrein biedt veel zit- en liggelegenheid. In het voorjaar staan de magnolia’s, direct naast de speelplaatsjes, in bloei. Op het deel ten zuid-westen van de Nieuwe Utrechtsebrug staan veel banken die uitzicht bieden op de Amstel en de villa’s langs de Zuidelijke Wandelweg.
Dit park is wijd en zijd bekend in Nederland. Dat komt door de Parade, een reizend theatergezelschap, dat jaarlijks in de zomer neerstrijkt op het terrein ten noord-oosten van de Nieuwe Utrechtsebrug.
Langs het Martin Luther Kingpark stroomt de Amstel en de natuurvriendelijke oever is onderdeel van het ecolint dat zich uitstrekt tussen het Amsterdamse Bos, de Nieuwe Meer en het Nieuwe Diep en het Flevopark.
Klik via de link door naar de website voor een impressie van het park. Of ga zelf een kijkje nemen in het park!
Tip: kijk in de Eropuit pagina voor meer toffe uitjes.
Meer inspiratie
Herfst op kasteel Muiderslot
Gratis rondleidingen, open kasteelatelier en creatieve workshop bij Muiderslot!
Familiespel (8+): Refresh Amsterdam
Het Familiespel neemt je mee door de nieuwe tentoonstelling in het Amsterdam Museum!
Herfstvakantie in museum het Schip
Doe mee met de workshops tijdens de herfstvakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..
Cinekid Festival 2025
Herfstvakantie betekent Cinekid Festival! Op 12 oktober werd de 39e editie groots geopend in Pathé Noord Amsterdam. De wereldpremière van Koning van de Zwervers gaf het startschot voor twee weken vol films en series, masterclasses, games en workshops op meer dan 40 locaties in Nederland. En wij waren erbij!
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.