Ontdek Museum Van Loon!
Dit prachtige Amsterdamse grachtenpand ontdek je met de Kindergids in Museum van Loon!
In het hart van de Amsterdamse grachtengordel vind je Museum Van Loon, een schitterend woonhuis dat in 1672 werd ontworpen door architect Adriaen Dortsman.
De eerste bewoner was de schilder Ferdinand Bol, een leerling van Rembrandt. Van portretten en schitterend meubilair tot aan fraai zilverwerk en porselein uit verschillende eeuwen, je kunt het hier allemaal komen bewonderen!
Voor de kinderen…
Kinderen kunnen samen met hun (groot)ouders of oppas het museum ontdekken aan de hand van de Kindergids In dit boekje nemen Daisy en Henk van Loon kinderen vanaf 6 jaar mee door het huis en de tentoonstelling. Welke regels golden er, hoe zag een dag van Daisy en Henk er uit en hoe verschilt dit met de tegenwoordige tijd? Samen kunnen kinderen opdrachten in het boekje uitvoeren in de verschillende kamers van het huis. Je krijgt het boekje gratis bij aankoop van een entreeticket.
Voor meer info, klik je op de roze button.
Na het museumbezoek uit eten? Kijk op Kidsproof voor kindvriendelijke restaurants in de buurt!
Museum Van Loon
Keizersgracht 672
1017 ET Amsterdam
Openingstijden
Dagelijks 10.00 - 17.00 uurPrijs
Kinderen t/m 6 jaar gratisKinderen 6 t/m 18 jaar €5,50,-
Volwassenen €10,-
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!