Op pad met Pim & Pom 3+
Help, er is een muis ontsnapt! Help jij de vriendjes Pim & Pom deze muis te vinden?
Oktober Familiemaand
In oktober is familiemaand in het Rijksmuseum! En staat alles in het teken van families. Met een boel leuke activiteiten waaronder ‘Kunstdetectives’ in de herfstvakantie
Pim & Pom
Pim en Pom hebben een missie: er is een muis ontsnapt uit een van de schilderijen op de Eregalerij. Helpen jullie de muis te vinden? Met een knuffelbare audiotour voor families met kinderen ga je samen met Pim en Pom op zoek door het museum. Zoek je mee?
Pim en Pom zijn twee knuffelkatten die je mee op pad nemen door het museum. Als je over hun kopje aait gaan ze praten, zo gaan jullie samen op zoek naar de muis.
Leuk voor families met kinderen van 3 t/m 6 jaar.
Dagelijks te doen tijdens de familiemaand en in de herfstvakantie!
Tip: voor meer leuke activiteiten en uitjes kijk je op de Eropuit pagina!
Dagelijks te doen in het Rijksmuseum
Rijksmuseum
Museumstraat 1
1071 XX Amsterdam
Openingstijden
dagelijksPrijs
€7,50 per familie (excl toegang museum) kinderen t/m 18 jaar gratisToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Peppa Pig Live
Peppa Pig is terug in DeLaMar met een splinternieuwe theatervoorstelling: Samen op Stap!
HvA: Weekend van de Wetenschap
Ontdek techniek en de wetenschap bij de Hogeschool van Amsterdam tijdens het Weekend van de Wetenschap!
Ontdek alles over games in Game On
Maak kennis met de wereld van videogames in GAME ON in NEMO!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.