Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Expeditie Rijksmuseum

Reis in de vakanties terug naar de 17e eeuw in Expeditie Rijksmuseum!

In de Teekenschool bevindt zich een theater met geheime kamers… Daar krijg je een historische ervaring om nooit te vergeten. Je splitst je op in 3 groepen, 3 beroemde verhalen uit de 17de eeuw. Na een voorstelling in het theater ga je op onderzoek uit in het museum.

Jullie sluiten het programma af in de geheime kamers van de Teekenschool. Hier komen de verhalen even helemaal tot leven! Vanaf nu is het programma weer te boeken voor de hele familie. Dit programma is bedoeld voor families met kinderen vanaf 6 jaar. Kinderen vanaf 8 jaar kunnen het programma ook alleen bijwonen.

Wij deden ‘m en vonden het de leukste een meest leerzame geschiedenisles ever!

Boek snel je kaartjes via de roze button.

Klik op de roze button voor meer informatie!

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Rijksmuseum

Hobbemastraat 25

1071 XZ Amsterdam

Openingstijden In de vakanties, zie website
Mail direct

Mail direct naar Rijksmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

10 buiten kleuter- en peuterbadjes in Amsterdam

Wat is er bij warm weer nou fijner dan lekker spetteren in het water? Amsterdam kent een tal aan (gratis toegankelijke!) kleuter- en peuterbadjes waar je kleintje veilig kan spelen. Ze zitten soms goed verstopt, daarom hebben we er een aantal pierenbadjes op een rijtje gezet!

30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!

Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!