SoundLAB
Experimenteer met klanken en maak je eigen geluidskunst in Muziekgebouw aan 't IJ!
Het Muziekgebouw beschikt over een unieke collectie van wel 100 eigenaardige, superinteressante en speciaal ontworpen muziekinstrumenten. Iedereen kan er muziek mee maken!
Wonderlijke instrumenten
In het SoundLAB speel je op wonderlijke instrumenten als de Dato DUO, Toonpad, Formonium en de MODi. Hiermee maak je samen met anderen een heel nieuw muziekstuk.
Het doel van de workshop is om te experimenteren met klanken, de lol te ervaren van het zelf muziek maken, en op een creatieve manier nieuwe muziekstukken te bedenken. Er zijn creatieve workshops voor kinderen en volwassenen.
Kom je ook? Klik op de roze button voor meer informatie.
Bekijk meer leuke uitjes rondom Amsterdam hier!
Muziekgebouw aan ’t IJ
Piet Heinkade 1
1019 BR Amsterdam
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
CaccHho CucchhA
In deze tentoonstelling in De Appel mag je spelen, kunstwerken aanraken en kostuums aantrekken!
Cineville Kidspas
Met de Cineville Kidspas kun je een jaar lang onbeperkt naar de film door heel Nederland!
Vriendjes & vriendinnetjes schaatsen
Ontdek hoe leuk schaatsen bij een vereniging is: doe gratis mee!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Intocht Sinterklaas in Amsterdam en omgeving 2025
Trippel trappel trippel trap! Sinterklaas is onderweg met zijn Pieten. Wij hebben een overzicht gemaakt wanneer hij waar aankomt dit jaar! Bekijk snel alle Sintintochten in en om Amsterdam.
Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje
Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!