Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tekenen in van Gogh museum

Laat je creativiteit de vrije loop en kom tekenen in het Open atelier in het Van Gogh Museum.

Loop tijdens je bezoek aan het van Gogh museum binnen bij het Open atelier. Ervaring is helemaal niet nodig: creativiteit zit in iedereen. Of je nu jong bent, of al wat ouder.

Tekenopdrachten
In het atelier ontdek je de wereld van vorm, licht en perspectief. Op de tekentafel liggen potloden en papier voor je klaar. Ook vind je er verschillende tekenopdrachten en objecten. Je kunt bijvoorbeeld kiezen om – net als Vincent van Gogh – zonnebloemen te tekenen. Of maak een schets van de koffiepot op De aardappeleters.

Het Open Atelier is vrij toegankelijk voor alle museumbezoekers en je vindt het – met speciale Familiehoek – naast het restaurant.

Extra fijn: toegang tot het Van Gogh Museum is altijd gratis voor kinderen t/m 17 jaar!

Kom je ook een dagje langs? Klik dan snel op de roze button!

Tip: Het dagje weg afsluiten met gezellig uiteten? Check onze categorie Uit eten voor de lekkerste restaurants in de buurt!

Van Gogh Museum

Museumplein 6

1071 DJ Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Kinderen t/m 17 jaar: Gratis
Volwassenen: €20,-
Mail direct

Mail direct naar Van Gogh Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!