
Huren bij De Duikelaar
Bij Watersportcentrum De Duikelaar kun je kano's, de valk en surfsets huren!
Bij Watersportcentrum De Duikelaar kun je kano’s, de valk en surfsets huren om heerlijk vanaf het water van de Sloterplas te genieten. Vanaf het water kan je de natuur bewonderen die Amsterdam rijk is. Mooie routes zijn vanaf de Noordzijde te maken door de Heemtuinen of achter de eilanden langs.
Check even van tevoren of er een boot beschikbaar is om teleurstellingen te voorkomen!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: kijk in de Eropuit Agenda voor meer toffe uitjes met de kids!
Watersportcentrum De Duikelaar
Noordzijde 41 hs
1064 GV Amsterdam
Openingstijden
zie websitePrijs
Kano: €8 per persoon per uurValk: €25 per uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Toffe vakantiekampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.