Wandelen in het Bos
Dagje de natuur in met het gezin? Kom wandelen in het Amsterdamse Bos!
Wist je dat het Amsterdamse Bos drie keer groter is dan Central Park in New York? Genoeg plek om te wandelen dus!
Voordat je het Bos ingaat is De Boswinkel een aanrader om heen te gaan. Hier kun je terecht voor leuke wandelroutes die je door de verschillende natuurgebieden leiden. En misschien kom je onderweg wel Schotse Hooglanders tegen!
Verder kun je onderweg zwemplekken, boerderijen en speelplekken tegenkomen. In de zomer kun je lekkere versnaperingen halen bij de kiosken.
Hier kun je je wel een dagje vermaken! Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: kijk op de Eropuit pagina voor meer leuke gezinsuitjes!
Amsterdamse Bos
Bosbaanweg 5
1182 DA Amstelveen
Prijs
Vrij toegankelijkToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.
Zwemmen in natuurwater in Amsterdam: onze tips
Hoe tof dat je in Amsterdam woont en er allemaal geweldige plekjes zijn waar je er gewoon in kan plonsen! Hier onze tips voor zwemmen in natuurwater.
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.