Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wandelen in het Bos

Dagje de natuur in met het gezin? Kom wandelen in het Amsterdamse Bos!

Wist je dat het Amsterdamse Bos drie keer groter is dan Central Park in New York? Genoeg plek om te wandelen dus!

Voordat je het Bos ingaat is De Boswinkel een aanrader om heen te gaan. Hier kun je terecht voor leuke wandelroutes die je door de verschillende natuurgebieden leiden. En misschien kom je onderweg wel Schotse Hooglanders tegen!

Verder kun je onderweg zwemplekken, boerderijen en speelplekken tegenkomen. In de zomer kun je lekkere versnaperingen halen bij de kiosken.

Hier kun je je wel een dagje vermaken! Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: kijk op de Eropuit pagina voor meer leuke gezinsuitjes!

Amsterdamse Bos

Bosbaanweg 5

1182 DA Amstelveen

Prijs Vrij toegankelijk
Mail direct

Mail direct naar Amsterdamse Bos

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

24 uur Zuid met veel gratis activiteiten

Ontdek op zaterdag 10 oktober de leukste activiteiten voor kinderen tijdens 24 uur Zuid!

Voorstelling Pan 8+ in Theater de Krakeling

Vrolijke mini-musical van MaxTak in Theater de Krakeling!

Halve Verhalen (6+)

Spannende dans en sprankelende muziek in het Muziekgebouw tijdens de herfstvakantie!

BRRRothers

Drie broers. Eén speelveld. Nul compromis. Nu te zien in Theater de Krakeling!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Familiemaand in het Rijksmuseum

Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!