Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recreatiegebied Gaasperplas

Lekker zonnen, zwemmen, surfen, spelen en nog veel meer bij Recreatiegebied Gaasperplas!

Langs de Gaasperplas liggen wandel-, fiets- en ruiterpaden en speel- en ligweiden. Op de plas is het mogelijk te zeilen, surfen, roeien en kanoën.

Plons lekker het water in vanaf de zuidoever, vermaak je op het strand of trap een balletje op het dagkampeerterrein. De waterspeelplaats aan de noordzijde in het Gaasperpark is ook een dikke aanrader. Daar is ook een heel nieuw strandje! Maak een waterval bij de keiensloot en het sluisjescomplex. Ook zijn er diverse speeltoestellen aanwezig, waaronder een heuse kabelbaan.

De toegang is gratis. Toiletten en douchegelegenheid is aanwezig. Er is parkeergelegenheid langs alle zijden van de plas. De hond mag ook mee en in bepaalde gebieden los lopen. Zie hiervoor de informatieborden rondom de plas.

Recreatiegebied Gaasperplas is onderdeel van Groengebied Amstelland.

Kijk voor de plattegrond en meer informatie op de site. Klik via de roze button door!

Gaasperplas

Valburgdreef 1001

1108 AW Amsterdam

Openingstijden Toegang van zonsopgang tot zonsondergang.
Prijs Gratis
Toon op kaart

Meer inspiratie

Abracadabra in het Joods Museum

Ontdek de geheimen van Houdini tot Hans Klok in het Joods Museum!

ART IS NOT A CRIME bij STRAAT

Duik in de wereld van graffiti en ontdek de verhalen achter iconische street art bij het STRAAT Museum!

Bezoek Verzetsmuseum Junior in herfstvakantie

Maak in de herfstvakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.

Cherry Town (10+)

Woningnood, corruptie en liefde komen voorbij in deze voorstelling bij De Nationale Opera!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Familiemaand in het Rijksmuseum

Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!