Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Bretten

Geniet van de laatste stadswildernis die Amsterdam kent, ga lopen, fietsen of spelen in de speeltuinen!

Deze groene parel ligt in Sloterdijk West, tussen de Haarlemmerpoort en Halfweg. Je kan hier kilometers lopen en fietsen en de bijzondere vogels en planten bewonderen. Je kunt tussen de metershoge bramenstruiken nog bijna verdwalen langs het onverharde struinpad. Het is een groene wildernis waar je niet ver voor hoeft te reizen.

Ook zijn er twee speeltuinen en twee volkstuinparken! Ontspanning en avontuur voor jong en oud.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: Kijk op onze Eropuit pagina voor leuke uitjes met de kids! 

Meer inspiratie

Halve Verhalen (6+)

Spannende dans en sprankelende muziek in het Muziekgebouw tijdens de herfstvakantie!

BRRRothers

Drie broers. Eén speelveld. Nul compromis. Nu te zien in Theater de Krakeling!

24 uur Zuid met veel gratis activiteiten

Ontdek op zaterdag 10 oktober de leukste activiteiten voor kinderen tijdens 24 uur Zuid!

Voorstelling Pan 8+ in Theater de Krakeling

Vrolijke mini-musical van MaxTak in Theater de Krakeling!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!