Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Arty Party

Op zoek naar een geweldig kinderfeestje? Je vindt het bij The Little Makers!

Bij The Little Makers vier je een superleuk kinderfeestje waarbij je creativiteit tot bloei komt! Je kunt kiezen uit drie activiteiten, zoals schilderen, spelen, kneden, bouwen, mixen, slime maken… de opties zijn eindeloos.

Doordat de feestjes geheel op jouw wensen en behoeften worden afgestemd, is geen enkel feestje hetzelfde. Kies een leuk thema en jouw feestje wordt een dag om nooit te vergeten!

Duur: 2 of 3 uur.

Wil je meer informatie over dit feestje? Klik dan op de roze button.

Tip: The Little Makers organiseert ook creatieve lessen voor jou en je peuter, kleuter of kind!

The Little Makers

Eerste Sweelinckstraat 21

1073 CL Amsterdam

Openingstijden In overleg
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar The Little Makers

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fun Forest Feestje

Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!

Kinderfeestje Jachtseizoen

Ga op jacht naar de voortvluchtige of blijf zelf uit handen van de jagers tijdens dit Kinder Sportfeest!

Graffiti kinderfeestje

Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.

Wonderpark Kinderfeestje

Luxe kidscafé voor een stijlvol kinderfeestje met themas, airco, ijs en binnenspeeltuin.

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!

Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief