The Little Makers
De creatieve workshops van The Little Makers zijn gericht op de psychologische ontwikkeling van je kind!
De workshops van The Little Makers zijn speciaal voor kinderen van 1 tot 9 jaar en zijn geïnspireerd door de Reggion Emilia educatieve filosofie. Het Atelier biedt een prachtige ruimte waarin je lekker jezelf kunt uiten en creatief bezig kunt zijn!
Experimenteer met dingen die jij leuk vindt, op je eigen tempo. Hierdoor vergroot je je zelfvertrouwen en maak je de mooiste kunstwerken! Het creatieve proces is hierbij belangrijker dan het eindproduct. Alle kinderen zijn hier een artiest en alle creaties zijn meesterwerken!
Er zijn 2 leeftijdsgroepen: 1 – 4 jaar en 5 – 9 jaar.
Klik snel op de roze button voor meer informatie en/of het reserveren van een plekje of stuur een mail!
Tip: The Little Makers organiseert ook creatieve en stressvrije kinderfeestjes voor je kind!
The Little Makers
Eerste Sweelinckstraat 21
1073 CL Amsterdam
Prijs
6 lessen: €13212 lessen: €216
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
5x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 5 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!