Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

VR Kinderfeestje

Transformeer tot agent of een bankovervaller bij dit VR feestje van UP Events Kids!

Speel nu het VR kinderfeestje in Amsterdam. De VR game Cops and Robbers is geheel Free Roaming. Je kunt je dus geheel vrij in de ruimte bewegen. Tijdens de VR game speel je de rol van of een agent of een bankovervaller. Je speelt met je team tegen het andere team. Er kunnen wel 4-6 kids tegelijk in het spel spelen.

Medewerkers zijn de hele tijd aanwezig voor vragen en instructies. Voor de ouders is er koffie, thee of fris te verkrijgen op de locatie.

UP Events Kids heeft twee verschillende pakketten voor kinderfeestjes: Hiep en Hiep Hiep! 

Het feestje is inclusief zakje chips en onbeperkt limonade. De taart mag je zelf meenemen! Overige zelf meegebrachte consumpties zijn niet toegestaan.

Klik op de roze button voor meer informatie en om te kijken uit welke pakketten je kunt kiezen.

Tip: UP Events Kids organiseert ook andere kinderfeestjes, zoals Bubbelbal!

UP Events Kids

Tom Schreursweg 8

1067 MC Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website UP Events Kids
Mail direct

Mail direct naar UP Events Kids

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Backspace Escape Room feest

Durf jij het aan: kun je binnen 60 minuten ontsnappen uit één van de escape rooms? (9+)

Wonderpark Kinderfeestje

Luxe kidscafé voor een stijlvol kinderfeestje met themas, airco, ijs en binnenspeeltuin.

Sportieve outdoor feestjes

Sport4kidz organiseert onvergetelijke, actieve en sportieve outdoor kinderfeestjes voor jouw verjaardag!

Fun Forest Feestje

Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief