Hockeyclub FIT
Fit is een leuke hockeyclub in Amsterdam-Noord. Leuk en op je eigen niveau hockeyen! 5+
Bij Hockeyclub FIT kun je op een hoog niveau hockeyen, maar het belangrijkste is dat je met veel plezier en goed op je eigen niveau speelt!
Vanaf 5 jaar kun je al beginnen met trainen, vanaf 7 jaar kun je meedoen aan wedstrijden.
Omdat hockey een moeilijke sport is, wordt je na aanmelding eerst een half jaar getraind. Daarna wordt je in een team geplaatst. Je kunt twee keer per seizoen instromen.
Wil je liever even proefdraaien? Dat kan! Na drie proeftrainingen bepaal je of je lid wilt worden of niet.
Lijkt het je leuk om lekker te hockeyen bij AMHC FIT? Klik dan snel op de paarse button om naar de site te gaan van Hockeyclub FIT!
AMHC FIT
Vikingpad 41
1034 VG Amsterdam
Openingstijden
Zie de site voor de trainingsmogelijkheden.Prijs
Zie de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.
Toffe zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.