
Amsterdam Highlights
Deze tour neemt je op de fiets mee naar de mooiste plekken van de stad.
Onderweg zie je grachtenhuizen in alle soorten en maten. De gids neemt je mee terug naar de Gouden eeuw van Amsterdam en geeft je een verrassende kijk op de geschiedenis van een van de belangrijkste wereldsteden van de 17de eeuw.
Voor een groep met veel kinderen is de tour extra kindvriendelijk met een kleinere groep en een leuke kindergids! De tour is privé te boeken vanaf 9 personen.
Voor kinderen tot 12 jaar zijn er kinderfietsen beschikbaar. (kinder)tandems zijn beperkt beschikbaar, maar kunnen worden aangevraagd bij de boeking.
Start: Macbike Oosterdok, Oosterdokskade 149 (naast het centraal station)
Klik op de roze button om naar de website van Amsterdam Travel Café te gaan om te kijken naar alle mogelijkheden en de tour te boeken!
Amsterdam Travel Cafe
Oosterdokskade 149
1011 DL Amsterdam
Openingstijden
op donderdag t/m zondag10.30 vertrekt de Nederlandse groep
duur: 3 uur
Prijs
4-8 jaar in kinderzitje gratis, 8-12 jaar € 19,50, volwassen € 27,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


De geboorte van de stad
Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!
OBA Boekstart
Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.
Black Cat Theatre
Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!