Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Teatro Munganga

Teatro Munganga maakt theater voor iedereen: kinderen, jongeren, ouders, juffen, meesters, oma’s, opa’s…

Munganga (spreek uit: moen-gang-gaa) komt uit het woord mganga, een stam uit Afrika. De priesters van deze stam maken tijdens hun rituelen grote en komische gebaren. Ze trekken gekke gezichten, grimassen en ze dansen: dit alles om indruk te maken, te ontroeren.

De voorstellingen zijn geschikt voor kinderen en hun ouders, grootouders of om met de hele klas naar toe te gaan! Per voorstelling staat de minimumleeftijd aangegeven. Kijk hiervoor op de site.

Je ziet, hoort en ontdekt tijdens een voorstelling van alles over de cultuur, jezelf, de liefde, de natuur, ouder worden en alles waar je in het leven mee te maken kan krijgen.

Zin in een theatervoorstelling? Kijk dan snel op de site voor het huidige aanbod!

Teatro Munganga

Schinkelhavenstraat 27-HS

1075 VP Amsterdam

Openingstijden Zie de agenda op de site.
Prijs Verschilt per voorstelling.
Mail direct

Mail direct naar Teatro Munganga

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dagje Verzetsmuseum Junior

Maak in de meivakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.

Meivakantie: extra Koningsspellen bij WOPL!

Kom deze meivakantie naar WOPL!: een speelparadijs waar spelen een avontuur wordt voor het hele gezin!

Binnenspeeltuin Wonderpark

Kom lekker spelen in de binnentuin van Wonderpark Café. En ze hebben lekkere koffie, lunch en diner!

Vue Bioscoopuitje in de vakantie

Zak deze vakantie lekker weg bij de gloednieuwe familiefilms op de megalocatie van Vue Amsterdam!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.

40x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief