Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Paulus en Petrus

Kom langs bij de rode blokhut van Scouting Paulus en Petrus Donders!

Aan de rand van Apeldoorn-Zuid staat de blokhut ‘Den Rooden Draeck’. Deze blokhut staat elk weekend in het teken van scouting.

Scouting Paulus en Petrus Donders biedt activiteiten voor kleuters tot (jong)volwassenen. De Bevers (4 tot 6 jaar) bouwen bruggen, spelen in het bos en bakken pannenkoeken. De Welpen (7 tot 10 jaar) leren meer traditionele scoutingactiviteiten zoals het bouwen van een vuurtje en het maken van basisknopen. Voor elk wat wils.

Kijk op de website om te zien of scouting iets voor jou is! Klik op de roze button!

Inspiratie nodig voor een leuk kinderfeest? Bekijk alle tips in de categorie Kinderfeestjes.

Scouting Paulus en Petrus Donders

Egerlaan 7

7334 AD Apeldoorn

Toon op kaart

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen

Bewegen voor kinderen

Kom lekker bewegen op de woensdagmiddag bij Bewegingsstudio PureMotion in Apeldoorn!

Club Pellikaan Apeldoorn

TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke minigolf en pitch & putt locaties

Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer!  Van minigolf tot het unieke voetgolf!

11 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Onze kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest?

Festivals in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

In de zomer en het najaar van 2025 zijn er in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen allerlei gezellige en kindvriendelijke festivals te vinden. Lekker naar buiten, samen wat beleven en van alles doen. Hieronder hebben we de leukste festivals voor jong én oud op een rij gezet - maak er samen een onvergetelijke zomer van!

12x zomertips op de Veluwe

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze zomer. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de zomer.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief