Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Volkshuis Zutphen

Kindvriendelijk uiteten in het oudste koffiehuis van Nederland, het Volkshuis in Zutphen.

Het Volkshuis in Zutphen is een ontmoetingsplek voor iedereen. Vanwege de informele sfeer voelen veel mensen zich er thuis. Het koffiehuis heeft niet voor niets de eretitel ‘de huiskamer van Zutphen’ gekregen.

Je kunt er terecht voor een kopje koffie of thee, waarbij de beroemde appeltaart een echte aanrader is. Bij mooi kun je relaxen buiten op het terras.

Op de menukaart staan diverse lekkere broodjes, lunches en pannenkoeken voor een betaalbare prijs en vers uit eigen keuken. 

Wil je meer weten over Het Volkshuis? Klik dan op de roze websitebutton.

Zin om lekker naar het bos te gaan, maar zijn de kids nooit zo enthousiast? We hebben 5 hele Kidsproof wandelplekjes op een rijtje gezet!

Volkshuis Zutphen

Houtmarkt 62

7201 KM Zutphen

Openingstijden Dinsdag t/m zondag 9.00 - 17.00 uur
In juni-juli-augustus-september op zaterdag 8:00 uur geopend
Toon op kaart

Meer inspiratie

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Jeff’s Farmhouse Terwolde

Diner met uitzicht over de IJssel én pannenkoeken voor de kids!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

Griezelige Halloween films voor kinderen

Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!

Halloween activiteiten voor kids rondom Apeldoorn en Deventer

Trick or treat! Halloween wordt steeds populairder in Nederland. Wil jij ook Halloween vieren met je kinderen? Wij verzamelden de griezeligste Halloween activiteiten voor kinderen rondom Apeldoorn en Deventer.

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief