IJssalon Stientje
Ambachtelijk ijs bij IJssalon Stientje in Beekbergen!
Lekker weer is lekker ijs!
Het ambachtelijke ijs van IJssalon Stientje wordt op een ambachtelijke wijze bereidt door IJssalon IJstijd uit Garderen.
Het ijs bevat uitsluitend natuurlijke grondstoffen, zonder toevoeging van kunstmatige geur-, kleur- en smaakstoffen. Ze bereiden ons ijs dagelijks vers en streven altijd naar perfectie. Kom je ook snel proeven?
Klik op de roze button voor meer informatie.
IJssalon Stientje
Dorpstraat 42
7361 AV Beekbergen
Openingstijden
Alle dagen van 11.30 tot 20.00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om ApeldoornBlogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie
Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.