Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zaal Restaurant Reimink

Uit eten met kinderen bij Restaurant Reimink. Smullen en spelen in de speeltuin grenzend aan het terras!

Topplekje om met het gezin te gaan koffie drinken, te lunchen of lekker te gaan dineren! Wedden dat jouw kids ook blij uit de auto stappen als ze de grote speeltuin zien die grenst aan het terras!

De mooie plek en de lieve bediening zorgen ervoor dat iedereen hier zich thuis voelt. Op de menukaart staan onder meer tapas, fingerfood, soepen, broodjes, maaltijdsalades, voorgerechten, hoofdgerechten en desserts. Ook aan kids is gedacht: op het kindermenu staan bijvoorbeeld poffertjes en frietjes.

Neem vooral een kijkje in de speeltuin. Er is een trampoline, veel toestellen om mee te draaien en in te klauteren én die glijbaan is echt tof, superhoog! Ook kan je hier een potje minigolf spelen. De omgeving van Zaal Restaurant Reimink leent zich ook perfect voor een lekkere wandel- of fietstocht door het bos.

Meer weten over dit super kindvriendelijke restaurant in Heeten? Klik dan op de roze websitebutton.

P.s. je kunt bij Zaal Restaurant Reimink ook een superleuk kinderfeestje organiseren!

Zaal Restaurant Reimink

Spanjaardsdijk 17

8111 RK Heeten

Openingstijden woensdag t/m zondag vanaf 11:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Zaal Restaurant Reimink

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

De Vroolijke Frans

Bij De Vroolijke Frans geniet je van smaakmakers uit de regio, met speciaal menu voor de kids!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!