
Zaal Restaurant Reimink
Uit eten met kinderen bij Restaurant Reimink. Smullen en spelen in de speeltuin grenzend aan het terras!
Topplekje om met het gezin te gaan koffie drinken, te lunchen of lekker te gaan dineren! Wedden dat jouw kids ook blij uit de auto stappen als ze de grote speeltuin zien die grenst aan het terras!
De mooie plek en de lieve bediening zorgen ervoor dat iedereen hier zich thuis voelt. Op de menukaart staan onder meer tapas, fingerfood, soepen, broodjes, maaltijdsalades, voorgerechten, hoofdgerechten en desserts. Ook aan kids is gedacht: op het kindermenu staan bijvoorbeeld poffertjes en frietjes.
Neem vooral een kijkje in de speeltuin. Er is een trampoline, veel toestellen om mee te draaien en in te klauteren én die glijbaan is echt tof, superhoog! Ook kan je hier een potje minigolf spelen. De omgeving van Zaal Restaurant Reimink leent zich ook perfect voor een lekkere wandel- of fietstocht door het bos.
Meer weten over dit super kindvriendelijke restaurant in Heeten? Klik dan op de roze websitebutton.
P.s. je kunt bij Zaal Restaurant Reimink ook een superleuk kinderfeestje organiseren!
Zaal Restaurant Reimink
Spanjaardsdijk 17
8111 RK Heeten
Openingstijden
woensdag t/m zondag vanaf 11:00 uurToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke minigolf en pitch & putt locaties
Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer! Van minigolf tot het unieke voetgolf!
Festivals in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
In de zomer en het najaar van 2025 zijn er in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen allerlei gezellige en kindvriendelijke festivals te vinden. Lekker naar buiten, samen wat beleven en van alles doen. Hieronder hebben we de leukste festivals voor jong én oud op een rij gezet - maak er samen een onvergetelijke zomer van!
11 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Onze kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest?