Griezelzwemmen
Griezelzwemmen bij Zwemparadijs De Scheg. Durven jullie het aan om te komen zwemmen?
Op zaterdag 1 november wordt zwemparadijs De Scheg omgevtoverd tot een spannend griezelparadijs.
Overdag kun je zoals altijd ‘gewoon’ komen zwemmen tot 18:00 uur. Tussen 15:00 – 17:00 uur zijn er voor kinderen tot 10 jaar griezelige spelletjes zoals bijvoorbeeld ‘spooky sprint’ en ‘aqua griezeldans’. Er lopen griezelige, maar niet al te enge personages rond.
Als om 18:30 uur de zon onder is gegaan nemen de échte griezels het zwemparadijs over. Tot 21:00 uur kunnen kinderen vanaf 10 jaar griezelen in het zwembad en meedoen aan angstaanjagende activiteiten, zoals een spannende griezelduik.
Voor iedere ‘griezelzwembezoeker’ is er een gratis suikerspin en toverdrank zolang de voorraad strekt. De horeca is geopend en serveert speciaal voor deze gelegenheid extra spannende snacks.
Het wordt een griezelige dag vol Halloween-plezier!
Klik op de roze button voor meer info en tickets.
Meer leuke uitjes voor de herfstvakantie vind je in de Herfstvakantie categorie van onze Uitagenda!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Scheg
Piet Van Donkplein 1
7422 LW Deventer
Openingstijden
van 15:00 tot 17:00 uur en 18:30 tot 21:30 uurPrijs
€7,50Toon op kaart
Meer inspiratie
	
	Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
	THOR (8+)
Spannend muziektheater over macht, bedrog en vriendschap in Orpheus Apeldoorn!
	Speelgoed uit de jaren ’70
Dit is nostalgie: speelgoed uit de jaren '70 bij het Speelgoedmuseum in Deventer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
	Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
	Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!
	12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!