Aapjes kijken in ApenheulTerug naar het overzicht

Lekker aapjes kijken? Beleef een heerlijke dag in Apenheul!
In Apenheul leven maar liefst 300 apen! En anders dan in een ander dierenpark, loopt ongeveer de helft van de dieren los in een prachtig groene omgeving. Geniet tijdens je bezoek van de voedermomenten bij de Doodshoofdaapjes of de Gorilla's.

Wil je even wat anders? Er zijn genoeg plekjes om wat lekkers te drinken of te eten of om zelf even de aap uit te hangen in een van de vele speeltuinen. 

Handig: de druktemeter op de website van Apenheul! Zo kun je snel checken hoe druk het vandaag in het park is.

In de vakanties worden er vaak extra kinderactiviteiten georganiseerd. Deze vind je in onze Uitagenda!

Klik voor meer informatie op de roze button om direct naar de site van Apenheul te gaan.

Wist je dat Kidsproof Apeldoorn nog veel meer dierenuitjes heeft verzameld?

Apenheul

J.C. Wilslaan 21
7313 HK Apeldoorn
Naar de website Direct mailen Telefoonnummer
Meer leuke tips

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

14x Kidsproof uitjes op de Veluwe

14x Kidsproof uitjes op de Veluwe

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze zomer. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven.

Bekijk onze tips!