Bowling Epe
Een sportief en gezellig uitje met het gezin: bowlen! Wie gooit de eerste strike bij Bowling Epe?
In het Princess Hotel in Epe kun je bowlen. Er zijn 4 bowlingbanen naast elkaar en er is een bar waar je een drankje kunt doen!
Kies je voor een uurtje bowlen of wil je arrangement met lekker eten? Het kan allemaal bij Bowling Epe!
Je kunt hier ook je kinderfeestje vieren. Samen met je vrienden en vriendinnen ga je dan een uur bowlen, met onbeperkt ranja en patat en snacks!
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button.
Wist je dat Kidsproof Apeldoorn ook elke dag de leukste uittips voor je heeft? Je vind deze in de Uitagenda!
Bowling Epe
Dellenweg 115
8161 PW Epe
Openingstijden
Elke dag geopend van:9:00 - 24:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Voorjaarsvakantie tips
Voorjaarsvakantie! Tijd om er weer lekker op uit te gaan met de kinderen.
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Ridderavonturen in de vakantie
Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie
Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.