Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Adventure Eefde

Superstoer klimavontuur, ga klettersteigen bij Adventure Eefde. Volg een route op een rots (8+)

Naast het klimbos heeft Adventure Eefde iets nieuws; een natuurgetrouwe klimrots waar je klettersteig routes kan afleggen. Nergens anders in Nederland kan je deze manier van klimmen beoefenen. Klettersteigen is ontstaan in Italië, waar het via ferrata heet. Letterlijk vertaald betekent dat: ijzeren weg. Bij via ferrata, of klettersteig, volg je een route op een rots door middel van een stalen kabel waar je jezelf aan zekert.

Adventure Eefde is de enige locatie in Europa waar je deze relatief nieuwe sport op een natuurgetrouwe rots kan beoefenen. De klettersteig rots is voor iedereen te beklimmen. Onder begeleidingen van een ervaren Klettersteig klimmer ga je mee de rots op.

Benieuwd naar de via ferrata/klettersteig klimrots? Klik op de roze websitebutton om naar de wesbite van Adventure Eefde te gaan of check hieronder de vlog die Lou&Mila maakten!

P.s. je kunt bij Adventure Eefde ook karten en stoere kinderfeestjes organiseren!

Adventure Eefde

Elzerdijk 44

7211 LT Eefde

Openingstijden MAANDAG GESLOTEN
DINSDAG 9 - 17 UUR
WOENSDAG 9 - 17 UUR
DONDERDAG 9 - 17 UUR
VRIJDAG 9 - 17 UUR
ZATERDAG 9 - 17 UUR
ZONDAG 9 - 17 UUR
Prijs Bolderroute en eenvoudig parcours €10,00
Gemiddeld parcours €15,00
Mail direct

Mail direct naar Adventure Eefde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!

Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025

Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!

Sinterklaas vieren in Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025

Wat is er allemaal te doen rondom Sinterklaas in omgeving Apeldoorn, Deventer, Zutphen? Wij verzamelden de leukste uitjes en activiteiten voor je!

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief