Kinderboerderij De Maten
Dol op dieren en spelen in de speeltuin? Kom dan naar Kinderboerderij De Maten in Apeldoorn!
Op Kinderboerderij De Maten in het Matenpark vind je verschillende dierenweiden, een knuffelwei, een grote speeltuin, bijzondere vogels en een winkeltje met terras! En voor een euro mag je een ritje maken op een paard!
In de lente wordt jaarlijks het geboortefeest gevierd en elke woensdag is er een speciaal peuteruurtje.
De kinderboerderij ligt centraal in het park. Toegang is gratis en de boerderij is grotendeels goed toegankelijk voor rolstoelgebruikers en kinderwagens.
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website van deze kinderboerderij te gaan!
Op zoek naar andere leuke uitjes? In de categorie eropuit vind je veel leuke tips!
Kinderboerderij De Maten
Pallietergaarde 25
7329 HB Apeldoorn
Openingstijden
dagelijks van 08:30 – 17:00 uurPrijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.