Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA
Ontdek samen de fantasiewereld van illustrator Thé Tjong-Khing in CODA Museum Apeldoorn.
Samen op ontdekking in een wereld vol tekeningen, verhalen en fantasie. In CODA Museum duik je met je gezin in de kleurrijke wereld van illustrator Thé Tjong-Khing.
Wat is er te beleven bij Kroon op de taart?
In deze vrolijke familietentoonstelling stap je zo een verhaal binnen. Je ontmoet bekende figuren zoals Vos en Haas en ontdekt hoe een verhaal eigenlijk ontstaat.
Overal in de tentoonstelling liggen creatieve tekenuitdagingen klaar. Met het speciale Tekenboek maken jullie een eigen tekenreis door de werelden van Thé Tjong-Khing.
In het hart van de tentoonstelling staat een grote boom waar je even kunt neerploffen met een boek of luisteren naar een mooi voorleesverhaal. Zo’n knus momentje tussendoor vinden wij altijd heerlijk.
Waar is dat feestje?
Met de speur- en ontdekroute Waar is het feestje? gaan jullie op avontuur door CODA. Onderweg ontdek je leuke activiteiten in onder andere CODA Atelier, CODA ExperienceLab en CODA Junior.
En er is meer om zelf te doen. In CODA Atelier maken jullie bijvoorbeeld een storyboard, ontwerpen een filmkaartje of tekenen een portret. Extra leuk: breng je eigen tekening tot leven op een gigantisch digitaal scherm waar alle tekeningen samen een nieuw verhaal vormen.
Waarom dit een fijn Kidsproof uitje is:
✓ Interactieve familietentoonstelling vol fantasie en verhalen.
✓ Zelf tekenen, experimenteren en je kunstwerk digitaal tot leven zien komen.
✓ Knusse plekjes om samen te lezen, luisteren en ontdekken.
Klik op de roze button en ontdek alles over deze tentoonstelling bij CODA Museum!
Nooit meer leuke uitjes missen? Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief.
CODA
Vosselmanstraat 299
7311 CL Apeldoorn
Openingstijden
19 apr. t/m 25 okt.Prijs
Kinderen zijn gratisToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Zomerpaleis Het Loo
Een zomer vol spelen en ontdekken bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.