Kroon op de taart bij CODA
Ontdek samen de fantasiewereld van illustrator Thé Tjong-Khing in CODA Museum Apeldoorn.
Samen op ontdekking in een wereld vol tekeningen, verhalen en fantasie. In CODA Museum duik je met je gezin in de kleurrijke wereld van illustrator Thé Tjong-Khing.
Wat is er te beleven bij Kroon op de taart?
In deze vrolijke familietentoonstelling stap je zo een verhaal binnen. Je ontmoet bekende figuren zoals Vos en Haas en ontdekt hoe een verhaal eigenlijk ontstaat.
Overal in de tentoonstelling liggen creatieve tekenuitdagingen klaar. Met het speciale Tekenboek maken jullie een eigen tekenreis door de werelden van Thé Tjong-Khing.
In het hart van de tentoonstelling staat een grote boom waar je even kunt neerploffen met een boek of luisteren naar een mooi voorleesverhaal. Zo’n knus momentje tussendoor vinden wij altijd heerlijk.
Waar is dat feestje?
Met de speur- en ontdekroute Waar is het feestje? gaan jullie op avontuur door CODA. Onderweg ontdek je leuke activiteiten in onder andere CODA Atelier, CODA ExperienceLab en CODA Junior.
En er is meer om zelf te doen. In CODA Atelier maken jullie bijvoorbeeld een storyboard, ontwerpen een filmkaartje of tekenen een portret. Extra leuk: breng je eigen tekening tot leven op een gigantisch digitaal scherm waar alle tekeningen samen een nieuw verhaal vormen.
Waarom dit een fijn Kidsproof uitje is:
✓ Interactieve familietentoonstelling vol fantasie en verhalen.
✓ Zelf tekenen, experimenteren en je kunstwerk digitaal tot leven zien komen.
✓ Knusse plekjes om samen te lezen, luisteren en ontdekken.
Klik op de roze button en ontdek alles over deze tentoonstelling bij CODA Museum!
Nooit meer leuke uitjes missen? Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief.
CODA
Vosselmanstraat 299
7311 CL Apeldoorn
Openingstijden
19 apr. t/m 25 okt.Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x zomertips op de Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?