Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum Hagedoorns Plaatse in Epe

Ga samen op tijdreis bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse

Samen even terug in de tijd, dat voelt hier bijna vanzelf. Op deze plek in Epe ontdek je hoe het leven er vroeger uitzag, en dat is verrassend herkenbaar.

Wat is er te doen in dit museum in Epe?

Op het erf van deze 300 jaar oude boerderij stap je zo het verleden in. Met de familietour wandelen jullie langs oude gebouwen, een moestuin en boomgaard, terwijl je ondertussen van alles ontdekt. Met je smartphone luister je naar verhalen over Hendrik, een jongen die hier vroeger leefde – dat maakt het extra levendig (en stiekem ook best leerzaam).

Tijdens de familietour ga je samen aan de slag met opdrachten en vragen. Geen saai rondje dus, maar echt iets om samen te doen! Via een loting maak je kans om een prachtige prijs te winnen! Hoe leuk is dat?

Ook leuk met kinderen: speurtocht en spelen

Naast de familietour is er nog veel meer te beleven. Ga op speurtocht rond de boerderij, speur naar aanwijzingen en verzamel cijfers om een schatkist te openen. Op het erf kunnen kinderen ook spelen met oud-Hollandse spelletjes en zand- en waterplekken.

En er is meer: denk aan een bijenstal, exposities en een gezellig terras voor een pauze tussendoor.

✓ Interactieve familietour met verhalen en opdrachten
✓ Speurtocht met schatkist als beloning
✓ Buiten spelen én ontdekken op een historisch erf

TIP: Er worden regelmatig nog meer leuke kinderactiviteiten georganiseerd bij Hagedoorns Plaatse! Deze vind je terug in de Uitagenda.

Klik op de roze button voor meer informatie over dit kindvriendelijke museum!

Ken je de Uitagenda van Kidsproof al? Zo ben je altijd op de hoogte van de leukste activiteiten voor kinderen in de omgeving.

Veluws Museum Hagedoornsplaatse

Ledderweg 11

8161 SZ Epe

Openingstijden De actuele openingstijden bekijk je op de website.
Mail direct

Mail direct naar Veluws Museum Hagedoornsplaatse

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x airco-uitjes met kinderen

Iets met mussen die van het dak vallen en peentjes zweten.... Er komen nog een paar tropische dagen aan. Waar kunnen we met de kids naar toe waar het een beetje koel is? Wij verzamelden 6 uitjes met kinderen mét AIRCO!

12 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Op zoek naar de leukste plekken om buiten te zwemmen met kinderen in Apeldoorn, Deventer en Zutphen? Wij zetten de fijnste buitenzwemplekken voor je op een rij. Perfect voor een zomerse dag!

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.

12x zomertips op de Veluwe

Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief