Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelbos: Hol van de leeuw

Kom spelen in het leuke speelbos: In het hol van de leeuw op de Lemelerberg!

Op de Lemelerberg vind je speelbos In het hol van de leeuw, een avontuurlijke plek voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Hier kun je klimmen naar een hoge boomstoel, schommelen aan touwen, spelen in een boomhut of door rioolbuizen kruipen en nog heel veel meer!

Moe geworden? Relax in de hangmatten die door het bos hangen. Het speelbos is ontworpen samen met kinderen van basisschool Ichtus uit Lemele en werd geopend door RTL-presentator Lodewijk Hoekstra. Een heerlijke plek voor jonge ontdekkingsreizigers om zich helemaal uit te leven!

Klik op de roze button voor meer informatie over dit leuke speelbos!
Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten in de buurt.

Foto: Amber Berkhof

Staatsbosbeheer Overijssel

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer Overijssel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza

Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.

De leukste klimbossen op een rij

Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.

12 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Op zoek naar de leukste plekken om buiten te zwemmen met kinderen in Apeldoorn, Deventer en Zutphen? Wij zetten de fijnste buitenzwemplekken voor je op een rij. Perfect voor een zomerse dag!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief