
Speelbos: Hol van de leeuw
Kom spelen in het leuke speelbos: In het hol van de leeuw op de Lemelerberg!
Op de Lemelerberg vind je speelbos In het hol van de leeuw, een avontuurlijke plek voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Hier kun je klimmen naar een hoge boomstoel, schommelen aan touwen, spelen in een boomhut of door rioolbuizen kruipen en nog heel veel meer!
Moe geworden? Relax in de hangmatten die door het bos hangen. Het speelbos is ontworpen samen met kinderen van basisschool Ichtus uit Lemele en werd geopend door RTL-presentator Lodewijk Hoekstra. Een heerlijke plek voor jonge ontdekkingsreizigers om zich helemaal uit te leven!
Klik op de roze button voor meer informatie over dit leuke speelbos!
Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten in de buurt.
Foto: Amber Berkhof
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Back to School: 7 handige tips
De scholen gaan weer beginnen! Het zal weer even wennen zijn: vroeg opstaan, concentreren op de lesstof, nieuwe juf of meester. Kindercoach Romy van Mag ik bij jou geeft 7 handige tips om weer terug in het schoolritme te komen. Succes!
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!