Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelbos: Hol van de leeuw

Kom spelen in het leuke speelbos: In het hol van de leeuw op de Lemelerberg!

Op de Lemelerberg vind je speelbos In het hol van de leeuw, een avontuurlijke plek voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Hier kun je klimmen naar een hoge boomstoel, schommelen aan touwen, spelen in een boomhut of door rioolbuizen kruipen en nog heel veel meer!

Moe geworden? Relax in de hangmatten die door het bos hangen. Het speelbos is ontworpen samen met kinderen van basisschool Ichtus uit Lemele en werd geopend door RTL-presentator Lodewijk Hoekstra. Een heerlijke plek voor jonge ontdekkingsreizigers om zich helemaal uit te leven!

Klik op de roze button voor meer informatie over dit leuke speelbos!
Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten in de buurt.

Foto: Amber Berkhof

Staatsbosbeheer Overijssel

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer Overijssel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

22x zomeruitjes

Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief