Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theatererf

Speurtocht, schat zoeken in de jungle, coole disco en meer! Leef je uit bij Theatererf in Gorssel

Theatererf verzorgd de leukste kinderfeestjes voor kinderen van 4 tot 12 jaar! Naast een leuk kinderfeestje kan je ook theaterlessen volgen.

Wil jij een een speurtocht en schat zoeken in de jungle? Een coole disco, lekker verkleden en foto’s maken? Of mee rijden op de trekker en kalveren voeren? Alles kan bij het Theatererf, ook voor de ’tieners’ is een feestje bij Theatererf een heus spektakel! Een fotoshoot, moordspel of smokkelspel. Kom jij ook jouw kinderfeestje vieren bij Theatererf!? 

Wilma van de Theatererf kan ook een ‘typetje’ spelen en thuis komen bij de jarige, de kinderen uitnodigen en meenemen naar het Theatererf. Voor de papa’s en mama’s hebben we lekkere koffie en thee. Tot snel!

Meer weten over het Theatererf? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Andere leuke tips voor kinderfeestjes? Kijk dan in de rubriek Kinderfeestjes!

Theatererf

Ravensweerdsweg 7

7213 DW Gorssel

Prijs 8 euro
Mail direct

Mail direct naar Theatererf

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kinderfeestje Monkey Town

Maak van jouw kinderfeestje een Monkey Party bij binnenspeeltuin Monkey Town in Apeldoorn!

Kinderfeestje Street Jump

Vier jouw kinderfeestje bij Street Jump! De grootste trampolinehal van Apeldoorn met toffe Jump Area's

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Aquacentrum Malkander

Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.

Lammetjes kijken!

Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief