MS De Tram
Voor kleine piratenjongens en meisjes! Kom met MS De Tram de IJssel over varen op jouw kinderfeestje!
MS De Tram organiseert vaartochten over de IJssel voor 4 tot 12 personen. Lijkt het jou ook te gek om met jouw kinderfeestje over de IJssel te varen op een rondvaartboot uit 1921? Dan zit je hier goed!
Onder het genot van een heerlijk drankje samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes genieten van het voorbij glijdende water van de IJssel. Vogels spotten en bij mooi weer lekker zwemmen in een zandgat! Bij MS De Tram zijn de mogelijkheden heel divers. De kapitein kent het vaarwater op zijn duimpje, even de benen strekken voor een lekkere lunch? Ai ai kapitein, komt voor elkaar!
De vaartochten beginnen in Deventer of Epse. Vertrek vanuit een andere plaats is ook mogelijk in overleg.
Meer weten over MS De Tram? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Andere leuke tips voor kinderfeestjes? Kijk dan in de rubriek Kinderfeestjes!
MS De Tram
Hankweg 3
7214 DJ Epse
Prijs
Zie kosten, klik hiervoor op de roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Kinderfeestje Monkey Town
Maak van jouw kinderfeestje een Monkey Party bij binnenspeeltuin Monkey Town in Apeldoorn!
Kinderfeestje Street Jump
Vier jouw kinderfeestje bij Street Jump! De grootste trampolinehal van Apeldoorn met toffe Jump Area's
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.