Minigolf USA
Show tijdens je kinderfeestje je talenten tijdens Minigolf USA bij Multi Fun Bussloo!
Hole in one? Of juist met de slappe lach veel te veel slagen maken? Met uitzicht op het mooie water van recreatieplas Bussloo kun je bij Multi Fun Bussloo samen met je vrienden en vriendinnen komen Minigolfen. Uniek aan deze baan is dat de holes veel langer zijn dan de standaard midgetgolf-banen. De baan heeft ook dubbele greens en bij elke hole moet je een nieuw plan maken.
Ook leuk, voor iedereen ligt er na het spelen een officieel Minigolf USA-diploma klaar! En natuurlijk moet er lekker gegeten en gedronken worden. Ook dit is in hele goede handen bij Multi Fun Bussloo!
Lijkt je dit een leuk kinderfeestje? Klik dan op de roze websitebutton voor prijzen en extra mogelijkheden!
P.S. Wist je dat je bij Multi Fun Bussloo nog veel meer toffe kinderfeestjes kunt organiseren? Je kunt er ook ondergronds lasergamen, Pitch & Putt spelen of Voetgolfen!
Multi Fun Bussloo
Withagenweg 17
7384 SB Wilp
Prijs
Bekijk de website voor de verschillende optiesToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Mizza Pizza
Samen pizza’s bakken met een gehuurde pizzaoven van Mizza Pizza in Apeldoorn!
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!
Kinderfeestje Monkey Town
Maak van jouw kinderfeestje een Monkey Party bij binnenspeeltuin Monkey Town in Apeldoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!