Alle zwembaden op een rij!
Ga lekker zwemmen met de hele familie in één van de mooie zwembaden in en om Apeldoorn en Deventer.
Ga lekker zwemmen met de hele familie in een van de mooie zwembaden in en om Apeldoorn en Deventer! Gezellig met het gezin zwemmen en spelen, een superleuk uitje! En ook heel handig om regelmatig te gaan als je kind nog moet leren zwemmen. Er zijn vele mooie zwembaden in en om Apeldoorn en Deventer te vinden. Wij hebben alle leuke binnenzwembaden in regio Apeldoorn en Deventer voor je verzameld.
De meeste kinderen zijn dol op zwemmen. Of ze nou baby, peuter of kleuter zijn en het nog moeten leren of al wat ouder zijn; spelen in het water is een feestje! Veel zwembaden hebben speciale tijden waarop het zwembad gereserveerd is voor gezins-/familiezwemmen, ideaal! Dan weet je dat je op die uren net iets rustiger met je kinderen kunt zwemmen. Soms zijn er zelfs speciale uurtjes waarop kinderen samen met een ouder extra kunnen oefenen voor hun zwemdiploma.
Zijn je kinderen al iets ouder en willen ze vooral lekker veel duiken, springen en van de glijbaan? Kijk dan wanneer er recreatief zwemmen is. Check dat goed van te voren per zwembad want je zal niet de eerste zijn die niet vrij mag zwemmen omdat er net zwemlessen bezig zijn.
Bij veel zwembaden kun je ook iets te eten of drinken kopen, fijn als je er echt een uitgebreid zwemuitje van wilt maken. Vaak mag je ook zelf iets lekkers mee nemen en daar opeten, handig om daar van te voren even naar te kijken. Neem verder natuurlijk een handdoek mee, zwembandjes voor de kleintjes en een tas voor je natte zwemspullen.
Heel veel zwemplezier!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
12x wintertips op de Veluwe
We hebben weer de leukste uitjes op de Veluwe verzameld. Check snel deze leuke herfsteditie.
Ervaar het OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
7x uitjes met het OV in en om Apeldoorn en Deventer
Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!
12x de leukste winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
Elf on the Shelf: hoe werkt het en ideeën
Ken jij Elf on the Shelf al? Deze geweldige traditie komt uit Amerika en zorgt voor heel veel lol! Wij leggen je uit hoe het werkt en geven alvast wat leuke ideeën.