Speurtocht Veluwezoom
Ga op pad met de opdrachtenkaart Dierenmanieren van Natuurmonumenten op de Veluwe!
Kruip in de huid van een vos en leer sluipen, leer balanceren als een eekhoorn, jezelf camoufleren als een ree en luisteren als een vleermuis. De speurtocht duurt zo’n 1,5 uur.
Een speurtocht kost € 8,-. Leden van Natuurmonumenten of OERRR betalen maar € 5,60,-.
Bezoekerscentrum Veluwezoom is geopend van dinsdag tot en met zondag van 10.00u-17.00u. In alle officiële vakanties ook op maandag geopend van 10.00u tot 17.00u.
Voor meer info klik je op de roze button.
Meer tips voor een dagje uit? Bekijk onze Uitagenda!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Aquacentrum Malkander
Lekker zwemmen, super gave glijbaan en ontspannen in de wellness van Aquacentrum Malkander in Apeldoorn!
12x wintertips op de Veluwe
We hebben weer de leukste uitjes op de Veluwe verzameld. Check snel deze leuke herfsteditie.
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x uitjes met het OV in en om Apeldoorn en Deventer
Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!
Elf on the Shelf: hoe werkt het en ideeën
Ken jij Elf on the Shelf al? Deze geweldige traditie komt uit Amerika en zorgt voor heel veel lol! Wij leggen je uit hoe het werkt en geven alvast wat leuke ideeën.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!