BC de Zwaluwen
In Prinsenbeek speel je badminton bij BC De Zwaluwen!
De vereniging kent junior- en seniorleden op elk niveau. Zij kunnen zowel recreatief als op wedstrijdniveau de badmintonsport beoefenen. Er is voldoende mogelijkheid om te trainen of vrij te spelen.
Als jij lid wilt worden, kun je 2 keer spelen om kennis te maken met de vereniging. Neem hiervoor contact op met een van de bestuursleden, zie hiervoor de website.
BC De Zwaluwen
Heisprong 15
4841 NA Prinsenbeek
Openingstijden
Zie de sitePrijs
Junioren kwartaalcontributie: €31,50Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelf kerstkaarten maken: Makkelijk en snel
De allerleukste kerstkaarten zijn zelfgemaakt! Hoe leuk om deze samen met je kinderen te maken en te versturen naar dierbaren die je niet ziet tijdens de feestdagen. Bekijk hier onze 14 creatieve en supermakkelijke ideeën om een kerstkaart te maken.
20x creatief met kerstballen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 20 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!