
BC de Zwaluwen
In Prinsenbeek speel je badminton bij BC De Zwaluwen!
De vereniging kent junior- en seniorleden op elk niveau. Zij kunnen zowel recreatief als op wedstrijdniveau de badmintonsport beoefenen. Er is voldoende mogelijkheid om te trainen of vrij te spelen.
Als jij lid wilt worden, kun je 2 keer spelen om kennis te maken met de vereniging. Neem hiervoor contact op met een van de bestuursleden, zie hiervoor de website.
BC De Zwaluwen
Heisprong 15
4841 NA Prinsenbeek
Openingstijden
Zie de sitePrijs
Junioren kwartaalcontributie: €31,50Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!