Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kom op rugby!

De Bredase Rugby Club is een groeiende club met jeugdteams vanaf 5 jaar. Give it a try!

Rugby is up and coming. Een teamsport met contact, discipline, respect, adrenaline en karakter. Een stoere sport, waar ook de meiden hun mannetje staan. BRC zet in op de jeugd. Daarom zijn er voor elke leeftijd teams om in te stappen:

Zo zijn er de Guppen, de allerjongste rugbyers op het veld (vanaf 5 jaar). Je leert op een leuke manier de basis om straks mee te mogen doen met de Turven (vanaf 7 jaar). Dan speel je op een klein rugbyveld met zeven spelers en doe je mee aan toernooien.

Behoor je tot de Benjamins (vanaf 9 jaar), dan speel je op een half rugbyveld met 9 spelers. Je leert nieuwe speelelementen en traint om te kunnen spelen bij de Mini’s (vanaf 11 jaar). Het team is groter, 12 spelers, en dit is de laatste stap voor het ‘echte’ rugby.

Een (paar) keer meedoen en proeven van wat rugby is? Dat kan. Met het introductielidmaatschap kun je gedurende 6 weken gratis tweemaal per week meetrainen en spelen. Daarna hoef je pas te beslissen of je lid wordt. Kijk hiervoor op de website via de roze button.

PS Meer spannende en nieuwe sporten ontdek je in onze categorie Clubjes!

Bredase Rugby Club

Terheijdenseweg 516

4826 AB Breda

Openingstijden Zie de trainingstijden op de website. Wedstrijden en toernooien zijn op zaterdag.
Prijs Contributie op basis van leeftijd, zie de website.
Mail direct

Mail direct naar Bredase Rugby Club

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste meivakantie uitjes en tips

Al plannen voor de meivakantie en Koningsdag? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten. En check regelmatig onze Uitagenda op Kidsproof Breda. Deze vullen steeds weer bij.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief