Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kom jij ook handballen?

United Breda wil al haar leden met plezier laten handballen op hun eigen niveau.

De handbalvereniging uit Breda met prestatie- en gezelligheidsteams! Binnen onze vereniging kun je lekker sporten en ook worden er gedurende het hele jaren leuke activiteiten georganiseerd voor jong en oud!

De meeste teams van United Breda trainen twee keer per week. Van september tot april wordt er binnen in een sporthal getraind. In de zomermaanden (april tot juni,) wordt er op de buitenvelden getraind. Alle teams spelen in het weekend competitiewedstrijden. Meestal is dit de ene week ‘thuis’ in Breda en de andere week ‘uit’ bij een andere vereniging in de buurt.

Lijkt het je leuk om te handballen? Bij United Breda kan je altijd vrijblijvend drie keer mee trainen. Handballen kan vanaf 5 jaar oud. Na drie keer mee te hebben getraind kun je besluiten of je lid wilt worden van de vereniging. Meer informatie vind je natuurlijk op de website, klik hiervoor op de roze button.

PS Een dagje aan het vervelen? Nee hoor… In de thuis-categorie van Kidsproof vind je genoeg inspiratie om te knutselen, spelen of koken!

HV United Breda

Ganzerik 82

4822 RK Breda

Openingstijden Zie de actuele trainingstijden op de website.
Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de website
Mail direct

Mail direct naar HV United Breda

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief