Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IVN Mark en Donge

Wil je meer weten over de natuur? Vind je het leuk om buiten te spelen en creatief bezig te zijn?

Meld je dan aan bij de Spitsmuizen of Torenvalken bij IVN Mark & Donge.

De Spitsmuizen (groep 4 t/m 7) komen maandelijks bij Bezoekerscentrum Wolfslaar bij elkaar en gaan leuke activiteiten in, over en met de natuur doen. Denk hierbij aan een speurtocht, uilenballen ontleden of lekker knutselen met spullen uit de natuur. De groep bestaat uit maximaal 20 kinderen. De activiteiten zullen zowel binnen als buiten plaatsvinden.

Zit je al in groep 8, dan kun je deelnemen aan de Torenvalken. Met je groep kom je ook eens in de maand bij elkaar en ga je op verschillende locaties actief de natuur in. Je wordt begeleid door natuurgidsen en gaat samen met hun bijvoorbeeld bomen/struiken snoeien, een bezoek brengen aan een boerderij of vogels spotten.

Lijkt jou dit heel leuk om te gaan doen? Klik dan via de roze button direct door naar de website van IVN Mark & Donge!

PS Wist je dat IVN ook maandelijks voor 8-12 jarige Xpeditie-Buiten organiseert? Je hoeft niet lid te zijn van een groep om hieraan deel te nemen. Kijk voor de data en meer uitleg in onze Uitagenda (waar je nog meer leuke tips voor eropuit met de kids vindt)!

IVN Mark en Donge

Wolfslaardreef 95

4834 SN Breda

Openingstijden

 

 

Mail direct

Mail direct naar IVN Mark en Donge

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!