Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Manege Sintels

Is jouw kleuter dol op pony's? Vanaf 4 jaar kun je al op les bij Manege Sintels in Breda.

Bij Manege Sintels heb je een duidelijke opbouw in de lessen. Heb jij nog geen ervaring dan kun je vanaf 4 jaar terecht bij de staples. Je leert pony’s borstelen en krijgt een half uur les.

Vanaf 6/7 jaar met een beetje ervaring kun je doorstromen naar de beginnerslessen. Je begint dan eerst aan de longeerlijn en als je voldoende geoefend hebt mag je heel stoer los gaan rijden. Tijdens de beginnerslessen krijg je ook theorieles.

De vervolgstap is het zelf leren op- en afzadelen van de pony! Kun je draven, stappen, galopperen en zelfs een kleins sprongetje maken, dan heb je nog één stap te gaan voordat je buitenritten mag maken!

Naast dat de lessen zijn gesplitst in niveau, zit er ook een indeling in op leeftijd! Voor meer informatie, klik je via de roze button direct door naar hun website!

PS Heb jij je al aangemeld voor de nieuwsbrief? Deze staat vol tips over leuke activiteiten in Breda en omgeving!

Manege Sintels

Rijsbergseweg 590

4838 EG BREDA

Prijs Staplessen: €204 per kwartaal; beginnerslessen €240,5 per kwartaal, groeples €178 per kwartaal.
Mail direct

Mail direct naar Manege Sintels

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant

Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Bijzondere dierentuinen en parken in Noord-Brabant

Ontdek de speciale dieren zoals roofvogels, slangen, olifanten, vogelspinnen, alpaca's, tropische vlinders, ......Een unieke beleving in Brabant. Wij hebben alle bijzondere dierenparken van Noord-Brabant voor je verzameld en in dit blog gezet.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief