Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Huiskameratelier

Melanie van Dorp geeft leuke teken- en schildercursussen. Met een expositie van je eigen werk!

Tijdens de cursussen (voor 6 t/m 12 jaar) ga je aan de slag met aquarel- en acrylverf, potloden, krijt en verschillende pastels. Verschillende beeldelementen en kunstenaars komen aan bod.  De ene keer ga je iets natekenen, de andere keer mag je je fantasie de vrije loop laten. 

Naast plezier hebben en lekker bezig zijn, leren de kinderen dus ook iets over kunstgeschiedenis en krijgen ze een basiskennis op het gebied van schilderen en tekenen.

Heel leuk is het dat je één keer per jaar je eigen gemaakte kunsten mag exposeren. Zo is er al een expositie in een bibliotheek en in de Stadsgalerij geweest.

Ook zin om creatief aan de slag te gaan? Klik dan via de roze button direct door naar haar website. Je kan een strippenkaart van 5 lessen afnemen en die gedurende 14 weken opnemen.

PS Wist je dat we een heel leuk overzicht hebben kindvriendelijke restaurantjes?

Melanie van Dorp

Cannaertserf 78

4824 GC Breda

Openingstijden

Woensdag (om de week) van 14-15:30u
Donderdag (om de week) van 15:45-17:15u.

Prijs €40 voor 5 lessen.
Mail direct

Mail direct naar Melanie van Dorp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7 toffe binnenspeeltuinen in en om Breda

Het is er echt weer voor: een binnenspeeltuin. Ik zie er soms een klein beetje tegenop, vooral het geluid, maar de kids vinden het helemaal te gek! Dus tsja, als de kinderen het naar hun zin hebben....

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

9 x warme chocolademelk in Breda

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief