Zangles!
Vind je het heerlijk om te zingen? Wil je tips krijgen om het nog beter te kunnen? Kom dan naar Musicaja!
Bij Musicaja Zangschool Breda bieden ze vanaf 6 jaar diverse cursussen aan. Zo kun je bijvoorbeeld een individuele les nemen. Deze duurt 30 minuten. Naast deze lessen kun je deelnemen aan zangklassen met andere kinderen.
In de zangklas krijg je les in een klein groepje. Op een speelse manier wordt er gewerkt aan zangtechniek, gehoor, muzikaliteit en presentatie. Je beweegt, improviseert en zingt allerlei soorten muziek, zodat je niet alleen zingt wat je al kent, maar ook verder leert luisteren. En… aan het eind van het jaar mag je optreden tijdens het Musicaja Jaarconcert.
?Benieuwd wat deze lessen allemaal inhouden en wanneer deze gegeven worden? Klik dan via de roze button direct door naar de website.
PS Kijk ook eens voor inspiratie naar onze Kinderfeestjes-categorie!
Musicaja Zangschool Breda
Pastoor Pottersplein 12
4815 BC Breda
Prijs
Zie website voor de tarieven voor de verschillende cursussen.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda
Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?
Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering
Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.